Kdo chce zdejší kraj poznat opravdu co nejvíce, tomu se nabízí kombinace pěších výletů s tzv. "ekologickou dopravou". Linky těchto autobusů v hlavní sezóně vedou Šumavou od Boubína po Železnou Rudu a vhodně doplňují nejdůležitější turistické stezky. "Zelené autobusy" mají také návaznost na obdobný systém v blízkém Bavorsku a turistům se tak nabízí nepřeberné množství kombinací různých turistických tras na obou stranách hranice, na Šumavě i v Bavorském Lese. Podrobné jízdní řády těchto autobusů s názvem "Autobusem po Národním parku Šumava" jsou k dispozici ve všech turistických infocentrech.

Užijete si rozhledů z vysokých hor, divokých romantických údolí, zasněných náhorních planin i nekonečných hodin v osamělých lesích nebo potěšení ze zajímavých historických památek. A krásně je tu i mimo hlavní sezónu. Zvláště v “babím létě” a dále na podzim se lesy a kopce pokryjí pestrou paletou barev a množství hub láká k příjemnému i užitečnému strávení volného času.

[Přeskočit navigaci]

Ubytování Šumava

Ubytování v rodinném penzionu s celoročním provozem. Nabízíme apartmány a 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V každém pokoji je k dispozici televize. Ideální letní a zimní dovolená pro rodiny i s dětmi.

POZOR ZMĚNA!

Nově otevřená restaurace s domácí kuchyní.


Ubytování s polopenzí.


Vhodné pro motorkáře s možností úschovy motorek.


(c) 2008-12 PENZION VOZZÝK-restaurant U SABATA - Ubytování Šumava PENZION VOZZÝK-restaurant U SABATA - www.ukarla.cz

výroba internetových prezentací pro penziony